New South Wales

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti New South Wales parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Naujajame Pietų Velse

Naujasis Pietų Velsas yra pietryčių Australijos valstija, kuriai būdingi pakrantės miestai ir nacionaliniai parkai. Sidnėjuje, sostinėje, yra žymūs tautos pastatai, tokie kaip Sidnėjaus operos teatras ir Uosto tiltas.

Naujasis Pietų Velsas yra pietrytinėje dalyje, pietuose ribojasi su Viktorija, šiaurėje - Kvinslandu, vakaruose - su Pietų Australija. Ji taip pat apima Lordo Howe salą Ramiojo vandenyno pietuose. Teritorijoje yra du anklavai: Australijos sostinės teritorija ir Jervio įlankos teritorija.

Jei norite persikelti į Australiją ir norite įsigyti parduodamą nekilnojamąjį turtą Naujajame Pietų Velse, turite žinoti apie nekilnojamojo turto rinką.

Nekilnojamojo turto rinka Naujojo Pietų Velso regione yra stipresnė nei Sidnėjus, tačiau būkite atsargūs, nes ji turi daugiau spąstų.

Naujojo Pietų Velso regioninė vertė per praėjusius finansinius metus padidėjo 3,2%, o Sidnėjaus metro - 4,5%.

Pirmąjį 2018 m. Ketvirtį perpardavimo nuostoliai Sidnėjuje buvo 2,4%. Botanijos įlanka, Huntersas Hillas, Mosmanas ir Willoughby nepardavinėjo nuostolingai, o Burwoodas, Kenterberis ir Hurstvilis patyrė didžiausią nuostolių procentą.

Nuostolingi perpardavimai Naujojo Pietų Velso regioninėse rinkose sudarė 4,2%. Taigi net ir tęstiniais regionų kainų stiprumo laikotarpiais jos nuostoliai buvo beveik dvigubai didesni nei Sidnėjuje.

 

Pagrindinis demografinis kontekstas išlieka nepakitęs, o naujausi Australijos statistikos biuro gyventojų skaičiai rodo, kad maždaug du trečdaliai arba 15,8 milijono visų 24,6 milijono australų, gyvenančių Sidnėjuje, Melburne, Brisbene, Pertyje ir Adelaidėje.

Ši žmonių koncentracija leido pastebėti, kad Australijos likimai daugiausia priklausė nuo saujelės kapitalo.

Išanalizavus pardavimo duomenis paaiškėjo, kad populiariausių miesto regionų namų savininkai iš savo namų perpardavimo per pastaruosius pusmetį vidutiniškai uždirbo iki 875 000 USD.

Tai įvyko, kai vidutinė Sidnėjaus namų kaina per pastaruosius metus sumažėjo 6%.

Žavinga Naujojo Pietų Velso valstija gali pasigirti daugybe gyvybingų miestų ir pagrindinių regioninių centrų, kuriuose veikia įvairios ir klestinčios pramonės šakos. Už kosmopolitinių Sidnėjaus, valstijos sostinės sienų, rasite didžiuosius pakrantės miestus Niukaslą ir Volongongą, taip pat daugybę kitų įdomių regioninių centrų, kuriuose ieškoma nekilnojamojo turto pardavimui Naujajame Pietų Velse.

 

Vienas iš didžiųjų pasaulio miestų, Sidnėjus, yra turtingas ir daugiakultūris 5,1 milijono žmonių namai. Sidnėjus, garsėjantis aukšta gyvenimo kokybe, yra pirmaujantis Australijos finansų ir prekybos centras ir vadovauja šaliai įvairiose pramonės šakose, įskaitant skaitmeninę ekonomiką, gamybą, profesionalias paslaugas, mokslinius tyrimus, švietimą ir turizmą.

Geriausios vietos, kuriose gyvena ir ieško parduodamo turto Naujajame Pietų Velse, yra Sidnėjus, Niukaslas ir Volongongas.

Sidnėjaus centrinis verslo rajonas yra miesto centre, šalia žymių Sidnėjaus operos teatro ir Uosto tilto. Kiti pagrindiniai prekybos centrai yra išsibarstę visame mieste, įskaitant Šiaurės Sidnėjų ir „Macquarie“ parką šiaurėje, „Parramatta“ vakaruose ir pramoninius centrus miesto pietuose ir aplink juos.

Niukaslas yra didelis regioninis miestas, esantis tik dviejų valandų kelio automobiliu į šiaurę nuo Sidnėjaus, pačiame Hunterio slėnio vyno regiono centre.

Būdamas vienu didžiausių uostų pasaulyje, Niukasle klesti vietinė ekonomika, o jo pramonės ir gamybos turtas išsiplėtė, įtraukdamas kitus sektorius, tokius kaip žemės ūkis, švietimas ir sveikata.

Anksčiau jis buvo balsuojamas kaip vienas iš 10 geriausių pasaulio miestų. Niukaslas gali pasigirti stipria pajūrio kultūra, besiformuojančia meno scena, draugiškais žmonėmis ir atsipalaidavusiu gyvenimo būdu.

Jei norite įsigyti parduodamą turtą netoli paplūdimio, Wollongongas yra klestintis pakrantės miestas, kuriame gyvena apie 204 0004 gyventojų, tik 90 minučių kelio automobiliu į pietus nuo Sidnėjaus.

Wollongong yra pripažintas vienu iš pirmaujančių Australijos pramonės ir gamybos centrų.

Vaizdingoje Naujojo Pietų Velso pietinėje pakrantėje įsikūrusį „Wollongong“ supa nesugadinti paplūdimiai ir nacionaliniai parkai.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 3033

Parduoda Namas, New South Wales, Sydney, Sidney, .

871,973.74EUR
Parduoda
Namas

354 m²
Naują namą. Niekada gyveno! Visi pasiūlymai SUBMITTED.DALKEITH KOKYBĖS puikus vietą. Svaiginimas yra vienintelis žodis, kuris daro teisingumą tokio ne...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB